Boş Vakitlerinizi Konuşarak Ve Para Kazanarak Değerlendirin

Boş Vakitlerinizi Konuşarak Ve Para Kazanarak Değerlendirin

Sohbet Operatörlüğü İle Para Kazanmak

Günümüz internet çağında yeni bir iş kolu olan bayan model ilanları, sohbet operatörlüğü sektörünün gelişmesini sağlamıştır. Eğer evimde boş vaktim var diyenlerdenseniz, bu iş tam sizin için kaçıramayacağınız bir fırsattır.

Boş vaktini değerlendirerek hem kazanmak hem de eğlenmek isteyenler, bayan modeller aranıyor ilanları sizler için. Sohbet odalarımızda istediğiniz zaman dilimlerinde konuşarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

Sohbet tamamen sizin yönetiminizde ilerler. Sizi rahatsız eden bir durumda hemen sohbeti yarıda kesebilir ve o kişiyi engelleyebilirsiniz. Sohbet sırasında kimlik bilgileriniz asla paylaşılmaz ve gizli kalır. Gündüz ya da gece olmak üzere, istediğiniz vakitlerde, çay ve kahvenizi yudumlarken ek gelir kazanabilirsiniz.

Öğrencilere Parttime İş Fırsatı

Sadece bayanlara öze iş fırsatı olan sohbet ederek para kazanmak, bayan ögrenci iş

arayanlar için de çok cazip fırsatlar sunar. Öğrenciyseniz ve aldığınız burslar yetmiyor ise, telefondan ya da görüntülü olarak sohbet ederek aylık gelirinizi artırabilirsiniz. Saati 32 TL ücret ile günde 4 saat çalışırsanız, haftada 700 TL, ayda ise 2800 TL ek gelir elde edersiniz. Bu kazancı elde etmek için saatlerinizi feda etmenize gerek yok. Kazancınızı belirlemek tamamen sizin elinizdedir.

Gizlilik çerçevesinde yürütülen sohbetler neticesinde haftalık ücretlerinizi Pazartesi günleri alabiliyorsunuz. Boş vaktinizi internette gezinmek yerine, günün az bir saatini ayırarak sizlerde ek gelir elde etmek isterseniz, aşağıdaki adresimizden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

e-mail contack : Skype ekgelir2015 veya ekgelir2015@outlook.com
whatsapp : 0537 748 91 98
Gmail : ekgelir2015@gmail.com

Boş Vakitlerinizi Konuşarak Ve Para Kazanarak Değerlendirin
Boş Vakitlerinizi Konuşarak Ve Para Kazanarak Değerlendirin