Sohbet Operatörü Aranıyor

Sohbet Operatörü Aranıyor

Sohbet etmeyi sevenlerden misiniz…. Hem evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak hem de yeni arkadaşlar edinerek sohbet etmek istiyor musunuz? O halde bu iş ilanımız tam da size göre. Görüntülü sohbet hizmeti veren web sitemizde size bağlanan kişilerle anında online chat yapma, onlarla anında samimi bir dille konuşmak için sohbet operatörleri arayışlarımız devam etmektedir. Hem evinizden para kazanmak hem de yeni arkadaşlar edinmek istiyorsanız bu iş tam da size göre…

Mikrofon Web Cam Ve Bilgisayarı Olanlar Başvursun

Sohbet operatörü alarak çalıştırılacak kişilerimizden aranan nitelikler bayanlar sitemizden sohbet ederek para kazanmak ister misiniz? olarak evinde tam donanımlı, kasmayan, temel bilgisayar yazılım ve programlarına hızlı bir şekilde giren bilgisayar sahibi kişiler, bunun yanında kulaklıklı mikrofonu ve web cami bulunan bayan arkadaşlar hemen başvurabilirsiniz. Böylelikle evinizde oturduğunuz yerden çalışma fırsatı yakalayarak anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Çalışmalarımız boyunca sürekli olarak prim usulüyle çalışma temponuza bağlı olarak daima fiyat artışları yaşanacak ve böylece bayan sohbet operatörü aranıyor işine girdikten kısa bir süre sonra yüksek maaş alabileceksiniz.

Yemek Hizmeti De Bizden

Kendi evinizde olsanız dahi şirketimiz tarafından sizlere yemek kartı gönderilerek içerisine günlük olarak yemek menüsü alabileceğiniz ya da ay sonu nakit olarak değerlendirebileceğiniz yemek kartımız hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır. Sohbet iş ilanları açısından hem eğlenceli hem de sıra dışı bir çalışma deneyimi yaşamak istiyorsanız sizi de bekliyoruz.

e-mail contack : Skype ekgelir2015 veya ekgelir2015@outlook.com
whatsapp : 0537 748 91 98
Gmail : ekgelir2015@gmail.com

Sohbet Operatörü Aranıyor, Web Cam Ve Bilgisayarı Olanlar Başvursun, bayan sohbet operatörü aranıyor, bayanlar sitemizden sohbet ederek para kazanmak ister misiniz? Sohbet iş ilanları
Sohbet Operatörü Aranıyor